web-soare-hlavni-banner-1400x700px-7-png

Slovenskou jubilejní Voľbu spotrebiteľov vyhrálo Moscato de Luxe


07. 07. 2021

Společnost Soare sekt se svojí řadou šumivých vín Moscato de Luxe získala vítězství jako nejlepší novinka zvolená spotřebiteli v kategorii Šumivé vinné nápoje. Voľba spotrebiteľov - Najlepšia novinka už deset let oceňuje inovace na slovenském trhu. 

O titul Najlepšia novinka se tento rok ucházelo rekordních 137 nových inovovaných výrobků. Ty soutěžili o přízeň spotřebitelů ve 45 kategoriích. Produktová řada Moscato de Luxe se o přízeň spotřebitelů ucházela v dvou osvěžujících příchutích – Fragola a Peach Bellini.

 

„Sme nesmierne radi, že sa nám darí držať vysoký štandard našich produktov a prichádzať každoročne s novinkami, ktoré oceňujú naši slovenskí spotrebitelia," řekl ředitel Soare Sekt Solovakia Michal Šuša. 

 

„Zároveň je to pre nás záväzok do ďalších rokov. Získali sme toto ocenenie už predminulý rok s Ríbezľovým a Višňovým vínom Náš Sad, vlani uspela naše Dino edícia dětských bublinok Robby Bubble. Verím, že aj v roku 2022 uspejeme s novinkami, ktoré už teraz pripravujeme,“ dodal ředitel pro tradiční trh Maroš Puškár. 

 

Dva tisíce slovenských spotřebitelů rozhodlo o výsledku 

 

Podkladem pro udělení ocenění se staly výsledky exkluzivního výzkumu, který letos uskutečnila agentura Nielsen. Dotazování proběhlo na reprezentativním vzorku dvou tisích respondentů a cílem bylo zjistit, který z výrobků v každé kategorii by si spotřebitelé zakoupili, pokud by si mezi nimi vybírali v obchodě a mohli si odnést pouze jeden z nich. V kategoria Vinné šumivé nápoje vybrali za vítěze produkty z ředy Moscato de Luxe. V každé kategorii soutěžily minimálně tři konkurenční produkty a při výběru respondentů byly zohledněny různé atributy. 

 

Další podporu připravuje organizátor ve spolupráci s mediálními partnery programu. Reklamní kampaně na podporu vítězných novinek poběží v časopisech a v nákupních řetězcích. Novinkou podpory pro vítěze bude citylightová kampaň v nákupních centrech a outdoorová kampaň na podporu vítězných produktů, která se uskuteční v rámci celého Slovenska. 

 

„Díky tomuto ocenění odstartuje rozsáhlá podpora vítězných novinek. Při propagaci budeme po dobu jednoho roku používat logo Voľba spotrebiteľov - Najlepšia novinka 2021, a to jak na jejich obalech, tak i v komunikačních kampaních,“ deklaruje brand manažerka Barbara Kozielová. 

Na Vašem soukromí nám záleží!

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.